loading...

JAK TO BĘDZIE WYGLĄDAŁO?

Program wizyty Prezydenta RP

 

Samochód z Prezydentem Andrzejem Dudą, Jego małżonką, Agatą Kornhauser-Dudą oraz towarzyszącymi osobami dotrze na teren kościoła około godz. 7:10 PM i zatrzyma się tuż przy pomniku św. Jana Pawła II, gdzie Prezydent złoży wiązankę kwiatów.

Następnie Para Prezydencka z towarzyszącymi osobami podejdzie do The Houston Polonia Memorial, gdzie zapali dwa znicze, oddając cześć wspominanym tam zmarłym.

Po tym delegacja uda się do sali parafialnej, natomiast Prezydent z Małżonką i kilkoma osobami wejdą do kościoła na chwilę prywatnej modlitwy.

Następnie Para Prezydencka wejdzie do sali parafialnej, gdzie odbędzie się spotkanie z Polonią.

Spotkanie rozpocznie się od odśpiewania hymnów państwowych: amerykańskiego i polskiego, po czym odbędzie się ceremonia odznaczenia orderami grupy osób.

Następnie Prezydent wręczy flagi państwowe przedstawicielom różnych organizacji polonijnych, po czym Prezydent zabierze głos.

Po jego wystąpieniu nastąpi program artystyczny w wykonaniu zespołu "Wawel" i "Jagoda" z Dallas.

Po przedstawieniu programu artystycznego spotkanie zostanie zakończone. 

Polska Parafia w Houston

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Accusamus expedita alias doloremque accusantium vel officia praesentium laudantium provident veniam consectetur. Quae voluptate iste sequi a voluptatem cumque, quas blanditiis consectetur?

matka Boska Częstochowska

KONTAKT

1712 Oak Tree Dr.
Houston,TX 77080, Tel. (713) 973-1081
Fax (713) 984-9501
proboszcz@parafiahouston.com
C2019 - Wszelkie Prawa Zastrzeżone