Zapraszamy na Festiwal Majowy w Houston!

Dołączcie do nas od 3 do 5 maja na barwne świętowanie kultury polskiej, tuż tu, w Houston! Wstęp jest całkowicie darmowy, a tuż obok dostępny jest bezpłatny parking.

Poddajcie się uciesze smaków z różnorodnością polskich potraw, w tym tradycyjnej kiełbasy, przepysznych zapiekanek i różnych polskich przysmaków. Popij wszystko autentycznym polskim piwem i ciesz się wyborem przekąsek. Zwiedzaj stoiska oferujące mieszankę polskich i lokalnych towarów, dostarczane przez naszych wspaniałych wystawców.

Zanurzcie się w polskiej tradycji dzięki naszym prezentacjom tańca odbywającym się przez cały dzień, każdego dnia festiwalu. Cieszcie się różnorodnością tańców, takich jak krakowski, góralski, przeszkocki i wiele innych, wykonywanych przez utalentowanych tancerzy.

Na miejscu będzie także DJ, który zagra różnorodne polskie utwory oraz wszystkie popularne hity, zapewniając atmosferę zabawy przez cały weekend.

Nie przegapcie naszej Cichej Aukcji, jednej z głównych atrakcji festiwalu! Licytujcie na wyjątkowe przedmioty takie jak pięknie ręcznie wykonana porcelana, unikalna biżuteria, zachwycająca sztuka i autentyczne polskie stroje. To doskonała okazja, aby zdobyć niepowtarzalne skarby, wspierając nasze świętowanie kultury.

Jest coś dla każdego! Dzieci będą miały mnóstwo zabawy dzięki grom, aktywnościom i tańcom. Rodziny i odwiedzający z różnych kultur z pewnością spędzą weekend pełen rozrywki, tańców i zabawy. Godziny otwarcia festiwalu to piątek od 16:00 do 22:00, sobota od 10:00 do 22:00 i niedziela od 10:00 do 18:00.

Więcej informacji o festiwalu, odwiedź https://www.houstonpolishfestival.com

Nie możemy się doczekać, aby się z Wami zobaczyć i wspólnie dobrze się bawić!

By Dominik